معرفی ماد

معرفی ماد Ancient Empires

معرفی ماد

پس از یک دهه جنگ شدید در ایبریا و ایتالیا، فرمانده بزرگ هانیبال مجبور به عقب نشینی به آفریقا شده است. کارتاژ علیرغم پیروزی‌های فراوان بر رقیب خود، رم، به شدت ضعیف شده و قمار جسورانه آن در ایتالیا به خاک تبدیل شده است. ماسینیسا، اولین پادشاه نومیدیا، سرزمین‌های خود را قدرتمند کرده و قدرت کارتاژ را در آفریقا بیشتر تضعیف می‌کند. رم خود را به عنوان قدرت غالب در مدیترانه غربی می‌یابد، اما هنوز خود را در برابر جانشینان اسکندر آزمایش نکرده است.

علیرغم موقعیت قدرتمند آن، صلح در جمهوری ممکن است هنوز دور باشد. رم مصمم است که به دلیل تخلفات اخیر خود و پشتیبانی از هانیبال، امتیاز خود را با مقدونیه تسویه کند، ابتدا باید با تهدید نزدیکتر به خانه خود مقابله کند، به شکل گال‌های سیزالپین سرکش که از سال 218 قبل از میلاد شورش کرده‌اند. با وجود قلمرو جدید در هیسپانیا، ثروت بیشتری از هر زمان دیگری خزانه آن را پر می‌کند.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
آنتیوخوس سوم از زیر سلطه شرق بازگشت و دست کم برای هم اکنون امپراتوری گسترده سلوکی را متحد کرد. ساتراپی‌های شرقی دوباره به جای خود بازگردانده شده‌اند و اکنون به عنوان Client States عمل می کنند، در حالی که ارمنستان به دو قسمت تقسیم شده است. پادشاهی بطلمیوسی به جنوب افتخار می‌کند و حکومت سلوکیان را در منطقه به چالش می‌کشد.

در شمال، انبوهی از سکاها سرزمین‌های خود را مورد تجاوز قرار می‌دهند. فشار نصب شده باید به نتیجه برسد و بازنده باید خانه جدیدی پیدا کند. مقدونیه، سایه‌ای از شکوه سابق خود، باید تجمع کند تا بار دیگر بر یونان تسلط یابد. این سهم‌ها بسیار زیاد است، زیرا بقای بسیاری از پادشاهی‌های باستان اکنون روی لبه چاقو است. چه کسی برای هزار سال آینده حکومت خواهد کرد؟

کمپین Ancient Empires با بیش از 148 فکشن و 45 فکشن قابل بازی، عمیق ترین تجربه ممکن را ارائه می‌دهد.

دانلود بازی Total War: Attila با لینک مستقیم از وب‌سایت استراتژیک کلاب

دانلود ماد Ancient Empires

آموزش نصب ماد Ancient Empires

برای نصب این ماد، کافی است آموزش زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این آموزش ویدویی برای نصب دیگر مادهای بازی Total War Attila کاربرد دارد.

ترتیب فعال‌سازی پیشنهادی:

Ancient Empires Models & Assets – Part 1 of 2
Ancient Empires Models & Assets – Part 2 of 2
Ancient Empires Supply System
و سایر مادهای هماهنگ با این ماد…

آموزش متنی نصب مادهای سری بازی‌های Total War

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *