مجموعه استراتژیک کلاب اولین بار در دی ماه سال 1396 راه‌اندازی شد و تنها یک هدف داشت، ایجاد بزرگ‌ترین مرجع بازی‌های استراتژیک در سراسر ایران. با کمک و همراهی کاربران خوب خود موفق شدیم که این هدف را عملی کنیم و اکنون یکی از بروزترین و بزرگ‌ترین مرجع‌های تخصصی حوزه گیم در ایران هستیم.

در بهمن ماه سال 1401 بود که تصمیم گرفتیم بخش مادهای وب‌سایت را گسترش دهیم و وب‌سایتی جداگانه برای تمرکز بر این بخش بسیار محبوب افتتاح کنیم. در طراحی و توسعه ماد کلاب تلاش کردیم که راحتی و نیاز کاربر را درک کنیم و با دریافت اشتراکی عادلانه، مادها را در آخرین ورژن مستقیم از استیم در اختیار کاربران قرار دهیم.

ماد کلاب در حال حاضر از بیش از 10 بازی در تمامی ژانرها پشتیبانی می‌کند و در نظر دارد که با حمایت و همراهی شما کاربران عزیز، بر تعداد بازی‌های پشتیبانی شده توسط وب‌سایت بیفزاید. از جمله ویژگی‌های ماد کلاب می‌توان به آپدیت آنی مادها، انتشار سریع، دانلود رایگان، اشتراک ارزان، سلامت فایل‌ها، لینک مستقیم و نبود تبلیغات اشاره کرد.

امید است که بتوانیم با همراهی و اعتماد شما عزیزان، به بزرگ‌ترین و به‌روزترین مرجع انتشار ماد در ایران تبدیل شویم. مجموعه استراتژیک کلاب در شبکه‌های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و دیسکورد کانال دارد که کانال تلگرام مجموعه ما بیش از 5000 عضو دارد. همچنین در وب‌سایت استراتژیک کلاب می‌توانید از خدمات دانلود بازی به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

80+

بازی

بر تعداد بازی‌های پشتیبانی شده افزوده خواهد شد

50+

اشتراک فعال

باعث افتخار است که کاربرانی به خوبی شما داریم

1000+

ماد

روزانه بر تعداد مادهای وب‌سایت اضافه خواهد شد

60+

روز در کنار شما بودیم

در یکشنبه، ۳۰ بهمن۱۴۰۱ وب‌سایت ماد کلاب راه‌اندازی شد و تا به اینجا به لطف همراهی شما موفق شدیم که ماد کلاب را به وسعت کنونی توسعه دهیم